Více
  18.8 C
  Czech
  Čtvrtek, 6 října, 2022

  Škoda představuje svou budoucnost. Součástí je nové logo a nápis

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Mladoboleslavská automobilka před pár dny představila světu nové logo a nápis. Nejde pouze o pár písmen, ale celou vizi. Škoda auto hlavně ukázala veřejnosti, jakým směrem se bude v budoucích letech ubírat a logo je pouze součástí tohoto plánu. Zbrusu nový nápis a nově pojatý okřídlený šíp se budou pěkně vyjímat všude, kde bude automobilka působit. 

  Zcela zásadní tah učinila automobilka Škoda, když světu představila svoje plány do budoucna. Za zcela zásadní se dá tento tah označovat díky tomu, že znamená zbrusu nový pohled na prodej, a hlavně prezentaci těchto tuzemských automobilů. Škoda tak naprosto bez vytáček vstupuje do světa elektřiny a moderních technologií. Její vozy už budou brázdit silnice pouze s nápisem, nikoli s okřídleným šípem. Navíc se budeme setkávat už jen převážně se zkratkou EV. 

  Logo 

  Nové logo, které symbolizuje okřídlený šíp, se od toho, které se do dnešní doby používalo, zase příliš neliší. Změny nastaly hlavně v detailu. Znak už nevytváří 3D efekt, naopak zjednodušil své kontury a působí pěkně ploše a přímočaře. Bude daleko více přijatelnější používat tento vizuál k jakékoli prezentaci, ať už ve světě internetu, nebo na hlavičkách smluv.

  Nápis 

  Nápis Škoda se zjednodušil na tu nejvíce možnou úroveň. Jako oříšek museli designéři vnímat hlavně první písmenu Š. Je si třeba ale přiznat, že výsledek opravdu stojí za to. Háček se posunul přímo do horní části písmene S a celý nápis tak díky tomu působí čistě a použitelněji. Vzhledem k tomu, že vozidla značky škoda už budou jezdit pouze s nápisem, bylo potřeba si na něm dát extrémně záležet. 

  S novým vizuálem se budeme setkávat i u prodejců značky Škoda. U těch proběhne v následujících letech mnoho změn, které jim rozhodně nezávidíme. Jak je ale známo, výsledek bude stát za to. Škoda by neděla nic, co nemá předem promyšlené. 

  Vision 7S 

  Škoda navíc představila svůj nový prototyp elektromobilu, na kterém demonstrovala, jak budou nové stroje v následujících letech vypadat. Design exteriéru i interiéru je naprosto ojedinělý, svěží a moderní. Přední část lemuje nový nápis Škoda. Pokud se v budoucnu nové automobily alespoň z části přiblíží tomuto konceptu, znamená to pro nás dvě věci. Budou sice extrémně drahé, ale zato neskutečně krásné. 

  Verdikt 

  Změna vizuálu je od značky Škoda vítanou změnou. Pomáhá tak odstartovat zcela novou kapitolu v už tak bohaté historii. Nám nezbývá nic jiného než nový příběh naší značky hrdě sledovat.  

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS