Více
  18.8 C
  Czech
  Čtvrtek, 6 října, 2022

  Papež a Lamborghini, Clarksonův traktor. Slavní lidé a jejich zajímavé vozy

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Luxus nad luxus? Nejen to, celebrity a slavní obyvatelé planety Země se často vozí také v daleko zajímavějších autech. Už to zdaleka není jen o vozech Bentley, Ferrari nebo Bugatti. A tento výčet naše slova jasně dokazuje.

  Chris Pratt

  Talentovaný Hollywoodský herec, kterého známe z filmů jako Strážci galaxie a Jurský svět. Vzhledem k úspěchům, kterých dosáhl, by si mohl koupit rozhodně cokoli, na co si pomyslíme. Chris Pratt dal ovšem přednost klasice a stylu. Na veřejnost proto vyrazil v 1965 VW Beetle. Legendární Brouk je opravdu výstavní kousek, který se ani mezi novými auty neztratí. Snad jen pro informaci, Pratt auto nekoupil, ale vyhrál v Blackjacku. Že by námět na další film?

  Clint Eastwood

  Jeden z nejznámějších a nejúspěšnějších herců v dějinách. Tenhle kovboj, který se nezalekne jakéhokoli nebezpečí, je člověk, kterého si představujeme v nadupaném a obřím americkém pickupu, nebo dlouhém Cadillacu. Eastwood jezdí ve Fiatu 500e. Nejmenší elektromobil, který nás může napadnout. Rozhodně by se ovšem nevyplatilo se mu za jeho vkus smát. Přeci jen, je to Clint Eastwood.

  Papež

  Papež František je ten poslední člověk, u kterého bychom čekali svalnaté auto. A přeci, opak je pravdou. Papež byl obdarován autem Lamborghini Huracan. Sama firma ho tomuto muži věnovala v roce 2018. Dlouho se u něj však neohřálo. František auto věnoval na dobročinnou aukci na pomoc dětem. Svatý otec.

  Jeremy Clarkson

  Anglický gentleman s neomalenou vyřídilkou, pro kterou musel opustit pořad Top Gear. Jeho garáž rozhodně praská ve švech těmi nejluxusnějšími vozy, ve kterých se navíc opravdu vyzná. Jeho největší láskou je ovšem Lamborghini Trattori. Ano, Clarkson vlastní traktor od této italské značky a mezi námi, jde o nejvyšší luxus mezi zemědělskými stroji. Sama firma původně vyráběla pouze tyto stroje a ke sportovním žihadlům se vypracovala postupně. Nutno dodat, že Jeremy má prostě vkus.

  Lady Gaga

  Tato extravagantní zpěvačka vlastní hodně aut. Nejraději se však vozí ve stroji, který je určený do té největší terénní nepohody. Ford F-150 SVT Lightning. Tento pickup je navíc nejprodávanějším autem vůbec, takže o originalitu se tu rozhodně nejedná. Abychom byli féroví, její verze je z roku 1993. I tak, V8 a 240 koní nejsou nijak závratná čísla. Každý máme jiný vkus.

  Důležité je ovšem to co se nám líbí a co je důležité pro nás. Někteří lidé tohle evidentně pochopili.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS