Více
  11 C
  Czech
  Čtvrtek, 6 října, 2022

  CCM dovezla na trh zbrusu nový kousek Classic Tracker

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Britská firma CCM, která je pověstná svými precizními výtvory, představila trhu a světu nový model Classic Tracker. Krásný stroj do každé nepohody. Přestože někoho může odradit cena, tohle žihadlo je jako stvořené pro zábavu. Svou ergonomií a velice lehkou stavbou nás dokáže pěkně podpořit na písčitých, nebo rozbahněných tratích. Pojďme se na tuto mašinu podívat zblízka. 

  Svou podobu i některé vlastnosti našel Classic Tracker ve svém sourozenci Street Tracker. Firma tak razí naprosto nový styl ve značně minimalistickém duchu. Zároveň se výrobcům povedlo skloubit hned několik věcí najednou. Silně povedený vzhled jde ruku v ruce s jízdními vlastnostmi. Ježdění na modelu Classic Tracker nás bude podle slov firmy bavit jak na písčitém povrchu, který umí být pěkně zrádný, tak na dokonale rovné asfaltce. Podle všech dostupných vyjádření to zatím vypadá tak, že se lidé z CCM nevymýšlí. 

  Design 

  Tento od pohledu drobný stroj si nás okamžitě získá svým minimalistickým vzhledem. Všechny prvky jsou vyráběny s tím nejvyšším důrazem pro detail. To se sice odráží na ceně, ale i na pocitech, které v nás motorka Classic Tracker vyvolává. Na trh přichází ve dvou barevných variantách. První „Petrol Blue“ je součástí levnější výbavy. Vzhled je ovšem naprosto fenomenální. Druhá „Liquid Mercury“ je součástí dražší výbavy. Působí daleko více prémiově. 

  Tvarem je motorka prostě nedostižná. Výrobci a návrháři se zaměřili převážně na dvě věci, ze kterých udělali přednost. Zkrácené sedlo, které se dostalo do výšky 830 mm, a kola. Ta dostala pochopitelně výplet. Bez něj by motorka naprosto postrádala duši. Celý vzhled je podtržený dvěma překrásnými výfuky s karbonovými koncovkami. 

  Specifikace 

  Tento 145 kg vážící motocykl nás dokáže zaujmout propracovaností svých komponentů. Odpružení v podobě přadní vidlice a zadního tlumiče nabízí shodně zdvih 120 mm. Brzdový systém se pyšní kotouči o velikostech 320 mm přední disk a 240 mm zadní disk. Perfektní funkčnost, dokonalý vzhled. 

  Motorizace 

  CCM Classic Tracker je vybavený jednoválcem o objemu 600 cc. Tenhle mazlík dokáže vyprodukovat výkon až 55 koní a krouticí moment až 58 Nm. Zábava by tedy měla být zaručená. 

  Verdikt 

  Motorka s duší a ve zcela ojedinělém stylu. Cena sice přesahuje 300 000 korun, kdo by ale při pohledu na minimalistický stroj odolal? 

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS