Více
  11 C
  Czech
  Neděle, 2 října, 2022

  BMW chystá odhalení M5 CS! Má mít 635 koní a tají se z něj dech

  Zdroj:BMW

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Německá automobilka BMW chystá na začátek nového roku 2021 pořádný dárek. Připravuje se na premiéru nového modelu M5 CS, pár záběrů ale poodhalila už teď. Na papíře má jít o šíleně rychlé, silné a lehké auto, v němž budou manažeři za nepřemožitelné krále.

  Mnichovští výrobci veřejnost napínají. Na internet už několikrát unikly záběry chystaného nového auta, jednou se dokonce objevily i fotky z okruhu. BMW ale konečnou podobu M5ky CS střeží jako oko v hlavě.

  A plánuje tak činit až do konce ledna. Na závěr letošního nelehkého roku ale přeci jen kousek vozidla odhalilo. Samotný boss divize M Markus Flasch stojí na krátkém videu u auta zakrytého plachtou. A odkrývá malinkaté kousky.

  Pár věcí už tak víme: M5 CS má kovaná kola, karbon-keramické brzy nebo zajímavě upravená světla se žlutým nádechem, která jsou k vidění třeba v motorsportu.

  BMW prý své veledílo také dost upravilo z hlediska vlastností. M5 CS má být lehčí, nadupanější a výkon by se měl pohybovat na hranici 635 koňských sil. Podle toho, co nyní víme, už můžeme s klidem říct, že půjde o sakra rychlé a nadupané auto.

  Na všechno ostatní si ale musíme pár dní nebo týdnů počkat. Jasno bude až v příštím roce 2021.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS