Více
  9.9 C
  Czech
  Neděle, 25 září, 2022

  Isuzu D-Max! Pick-up s ideálním výkonem, designem i schopnostmi

  Zdroj:Isuzu

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Japonská automobilka Isuzu a její pick-up do terénu? Na první pohled působí tenhle kolos krásným a kvalitním dojmem. A ono tomu tak vlastně je i na ten druhý. D-Max vypadá dobře, hodně toho utáhne a nevázne ani výkonnostně.   

  Isuzu patří ve světě automobilů mezi známý pojem. Je pravdou, že výrobci sídlící v japonském hlavním městě Tokiu produkují spíše nákladní vozidla, to ale jejich popularitu vůbec nesnižuje. Kvalitní a užitková vozidla vyrábí už řadu let.

  Novinkou se během posledních dnů stal pick-up D-Max. Terénní auto láká na korbu dlouhou 2,3 metru nebo schopnosti uvézt až 1,1 tuny. Zacílit by mělo na trh v Thajsku, kde patří tyto vozy mezi velice oblíbené. Co může zákazník od Isuzu čekat?

  Moderní vnitřek i vnějšek. Interiér se pyšní z hlediska techniky adaptivním tempomatem, kontrolou mrtvého úhlu nebo přípojkou iPhonu nebo Androidu. Nechybí klimatizace, osm airbagů ani devítipalcový displej.

  Robustně, ale přes to inovativně působí D-Max také zvenku. Zájemce bude mít k dispozici celkem tři varianty, ta nejdelší počítá s celkovou délkou 5305 mm. Kabina pro dva nebo čtyři? Isuzu zvládne všechno. Auto bude pohánět nový motor od Isuzu s obsahem 1,9 litru, který vyprodukuje 163 koní a maximálně dosáhne rychlosti 180 km/h. Podle výrobců ideál.

  Není jasné, kdy se D-Max dostane na trh, nebo kolik bude stát. Určitě se ale řadí mezi velice dobré pick-upy.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS